SPÚŠŤAME NOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM!

Digitálna registrácia

Krok 1
Prosím zaškrtněte zvieratá, ktoré máte.
homepage background
VAŠA ÚTRATA SA POČÍTA!
Vašu vernosť odmeníme stálou dodatočnou zľavou na vaše nákupy.
VYBRANÉ PRODUKTY LACNEJŠIE
Špeciálne pre Verných pánov! Stačí predložiť zákaznícku kartu a okamžite váš vybraný sortiment bude lacnejší.
Vždy v obraze
Zvoľte si možnosť dostávať zaujímavé ponuky e-mailom a už vám nič neutečie. Pac na to!

Jak to funguje?

Ako získať členskú kartu? bez nej to nepôjde
Ponúkame dva spôsoby získania - digitálna registrácia a vyzdvihnutie karty v predajni.
 

Je to jednoduché, zaberie to len minútku.

Zvoľte, či chcete digitálnu registráciu - kartička vám po potvrdení ihneď príde do mailu a môžete ju používať. Druhou možnosťou je vziať si kartičku v predajni, tu na webe ju aktivovať a používať. Obe kartičky odporúčame uložiť do telefónu - napr. do aplikácie Portmonka. Ak sa registrujete na webe, k tejto digitálnej registrácii vám už nemôžeme vydať neskôr plastovú kartičku. Na jeden email môže byť registrovaná len 1 karta.

Zľava až 50% na tovar v letáku
Len členovia programu získavajú nárok na vybrané produkty z letáku s 50% zľavou.  

 

Každý mesiac produkty meníme a v ponuke je vždy niečo pre psíkov, mačičky, hlodavce a akva / terárijné zvieratká.

Čím viac ročne miniete, tým väčšiu zľavu vám dáme
A to je tá najlepšia výhoda!
 

Podľa ročnej útraty v predajniach Pet Center získate nárok na zľavu až 10% na celý sortiment vyjma antiparazitik a výživových doplňků.

 • Za ročnú útratu 40 €a viac získate 3% zľavu,
 • za ročnú útratu 120 € a viac získate 5% zľavu,
 • za ročnú útratu 270 € a viac získate 10% zľavu.
Tieto zľavy sa nesčítajú. Táto zľava neplatí na produkty značiek: Advantix, Arpalit, Beaphar, Bolfo, Foresto, Frontline, Fypryst, Kiltix, Krka, Scalibor, Alavis, Canvit, Barny´s. Zľava sa nekombinuje s inými akciami a nevzťahuje sa na expiračné a výpredajové produkty. Zľava neplatí na živé zvieratá.

Po dosiahnutí danej ročnej útraty je váš ďalší nákup od nasledujúceho dňa už s vyššou zľavou. Takto nastavená zľava vám platí 1 rok - počítame vám útratu za posledných 365 dní. Ak klesne pod uvedenú ročnú hodnotu, automaticky prechádzate do nižšieho stupňa.  

 

A ešte niečo navyše!
Pri nákupe s vernostnou kartou získavate tiež možnosť vrátiť nepoškodený a nepoužitý tovar do 7 dní na akejkoľvek predajni, prípadne ho vymeniť až do 14 dní od nákupu.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Pet Center sa rozhodol inovovať vernostný program, aby bol pre vás výhodnejšie a zrozumiteľný. Naďalej sa nebudú zbierať body, ale zvýhodnenie získate na každý váš nákup, ak dosiahnete minimálnu definovanú ročnú útratu 40€. Čím vyššia je útrata, tým vyššia je zľava.

 • Toto sa týka len držiteľov kariet registrovaných pred 1.9.2018. Ak ste sa počas decembra 2020 a januára 2021 nepreregistrovali do nového programu, musíte sa registrovať znova. O svoje nazbierané body neprídete. Pri prvom použití pôvodnej karty vám ponúkneme zľavu zodpovedajúcu nazbieraným bodom. Zľava musí byť nižšia alebo rovnaká ako aktuálny nákup a možno ju vyčerpať jednorázovo. Táto možnosť platí do 31.1.2022.

 • Bohužiaľ z e-shopu sa objednávky zatiaľ nezapočítavajú. Vernostný program je určený len pre predajne.

 • Využite funkciu Duplikát karty (v hlavičke stránky), ktorá vám pošle digitálnu kópiu karty na váš email.

 • Kliknúť na odkaz z prihlasovacieho emailu je možné len raz. Vyplňte ešte raz registračný formulár a potvrdzovací email si nechajte poslať ešte raz.

 • V tomto prípade evidujeme na váš email už skôr vytvorenú kartu. Cez funkciu Duplikát karty v záhlaví si nechajte poslať kópiu aktívnej karty.

 • Toto bohužiaľ možné nie je. Elektronickú kartu môžete plnohodnotne používať na všetkých predajniach. Bez problémov vám ju načítame z PDF alebo z aplikácie na správe vernostných kariet.

 • Podmienky nájdete tu v PDF.

 • Toto bohužiaľ možné nie je. Predajne Pet Center prevádzkuje v každej krajine iný právny subjekt a je teda nutné mať dve kartičky.