PRIPRAVUJEME NOVÝ VERNOSTNÝ PROGRAM

POTVRDENIE PODMIENOK

Krok 1

Toto potvrdenie podmienok je nutné len pre registrovaných vo vernostnom programe pred 17.9.2018. Pokiaľ ste zaregistrovaný neskôr, nič robiť nemusíte.

Teraz nie je už možné potvrdenie podmienok vykonať.
Nové registrácie vernostného programu budú otvorené od 1.2. 2021.

homepage background
VAŠA ÚTRATA SA POČÍTA!
Vašu vernosť odmeníme stálou dodatočnou zľavou na vaše nákupy.
VYBRANÉ PRODUKTY LACNEJŠIE
Špeciálne pre Verných pánov! Stačí predložiť zákaznícku kartu a okamžite váš vybraný sortiment bude lacnejší.
Vždy v obraze
Zvoľte si možnosť dostávať zaujímavé ponuky e-mailom a už vám nič neutečie. Pac na to!

Jak to funguje?

Program Verný pán sa mení
Labku na to, že sa to oplatí! Od februára 2021 ešte viac.
 

Vernostný program PetCenter Verný Pán, ktorý vám a vášmu miláčikovi robí radosť už 6 rokov každý deň. Teraz prišiel čas ho urobiť ešte zaujímavejším! Na čo sa môžete tešiť?

Až do 24. januára 2021 pokojne používajte vašu aktuálnu kartu - budú sa vám načítavať body za nákupy a môžete, tiež uplatňovať body ako zľavu na váš nákup. Ak nestihnete body vyčerpať, pošleme vám zľavovú poukážku zodpovedajúceho stavu vašich bodov na email a máte 1 rok na jej uplatnenie v predajniach PetCenter. O nič, teda neprídete.

Jak to funguje?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Máte další dotazy?

Môžete kontaktovať našu podporu na emailu infosk@petcenter.sk

  • Pet Center sa rozhodol inovovať vernostný program, aby bol pre vás výhodnejší a zrozumiteľnejší. Naďalej sa nebudú už zbierať body, ale zvýhodnenie na nákup získate jednoduchšie. Body môžete uplatňovať a zbierať do 24. januára 2021. Ak ich nestihnete uplatniť, o nič neprídete, zľavovú poukážku v zodpovedajúcej výške bodov vám zašleme emailom.

  • Ak ste sa zaregistrovali od septembra 2018 do decembra 2020 alebo ste nám predtým poskytli súhlas so spracovaním osobných údajov, nemusíte robiť nič. Ak ste sa k nám pridali skôr, stačí 1-2 minútky vášho času na tejto stránke - vložte číslo karty a platný email, ktorý evidujeme ku karte. Potom doplníte informácie o vás a zašle sa vám overovací email, ten prekliknete a registrácia je úspešne dokončená. Vernostnú kartičku tak môžete od februára používať ďalej. Nevyčerpané body vám premeníme na jednorazovú zľavovú poukážku v adekvátnej výške a pošleme emailom. Uplatniť ju môžete od 1.2.2021 do 31.1.2022 v predajniach Pet Center.

  • V tomto prípade nemôžete bohužiaľ využiť tento formulár pre pokračovanie vo vernostnom programe. O vaše body ale neprídete. Body vám prevedieme na jednorazovú zľavu podľa platných pravidiel. Keď prídete do predajne Pet Center od 1.2.2021 a použijete túto kartu, máte možnosť zľavu jednorazovo vyčerpať na aktuálny nákup. Výška nákupu musí byť rovnaká alebo vyššia ako výška zľavy. Peniaze nevraciame v hotovosti. Na uplatnenie tejto zľavy máte 1 rok, až do 31.1.2022. Ak chcete byť ďalej členom a využívať všetky nové výhody, na tomto webe sa jednoducho môžete od 1.2.2021 zaregistrovať v programe znova. Zaberie to len chvíľu.

  • Dočasne sme bohužiaľ museli zastaviť možnosť registrácie do vernostného programu. Spustíme ju znovu na začiatku februára 2021. Aktuálne prebiehajú iba potvrdenia skôr registrovaných zákazníkov.

  • V tomto prípade zadajte kartičku, ktorú najviac používate a pošlite nám email na infosk@petcenter.sk s číslami ďalších kariet, z ktorých Vaše nevyčerpané body prevedieme na hlavnú kartičku. Po novom môže byť 1 karta viazaná len na 1 email.

  • Podmienky nájdete tu v tomto PDF.

  • Bohužiaľ, toto nie je možné, predajne Pet Center prevádzkuje v každej krajine iný právny subjekt a je teda nutné mať dve kartičky.